ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Dushme ev cox ucuz, 2 otaq, 63 m²

Elan kodu: 190228

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 6

Mərtəbə sayı 21

Sahə 63 m²

Ünvan Heyder parkinin yani

Qiymət 42 000 Azn
666 Azn/m²

xirdalan sheheri H.Əliyev Parkinin yani, musiqi mektebi ile uz uze. 21/6. 111kv 2 otaqli dushme ev. Mənzil 4 faizli ipotekadadır, ilkin 42000 azn, 21 il 6a ya qalıb , aylıq 736 azn
Ofis haqqi 1000 azn
nendübdbün

Zaman Bey (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 06.02.2025

  • Sil

Xırdalan, 2 otaqlı Mənzil satışda

Aaaf parkda 2 _ otaqlı Mənzil satışda Əşyalı real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq

103000 Azn
Xırdalan, Menzil satilir

Xirdalan səhəri AAAF Park Yaşayiş kompleksində Tam Təmirli 2, Otaqli Menzil Satilir.Tam Yasayisli bina Qaz Su internet xetti ve Elektirik lift var Umumi sahesi 70 kv m dir Yeni model dizaynla yigilib menzil Yel ceken

123000 Azn
Xırdalan, Xırdalanda təmirsiz bina evi satılır

Təmirsiz böyük ölçülü mənzil almaq istəyənlərin nəzərinə:Təcili olaraq Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt şossesində yerləşən möhtəşəm Blue City yaşayış kompleksində 14 mərtəbəli binanın 4 -cü mərtəbəsində sahəsi 103 kv.m

159000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, Bakı-sümqayıt yolunun üstü, Çinar Mtk

QANUNİ MƏRTƏBƏDİR, ÜSTÜ BETONDUR, VƏ ONUN DA ÜSTÜ ÇARDAQDIR. Xırdalan ş, Bakı-Sümqayıt yolunun üstü, Çinar MTK-da yerləşən 10 mərtəbəli binanın 10-cu mərtəbəsində sahəsi 134 m² olan 3 otaqlı super təmirli mənzil satılır

128000 Azn
Xırdalan, Yasayli binada

Xırdalanda Aff parkda 18 mərtəbeli binain 4 cü mərtəbesinde 36 kv 2 otaq zalstyab temirli ve əşyali satılır sənət müqavilə qiymət 63000 azn