Yeni tikili Satılır , Yasamal r., Nizami m., 3 otaq, 90 m²
Elan kodu: 224398
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Yasamal r. Nizami m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 11
Mərtəbə sayı 16
Sahə 90 m²
Ünvan Cəfər Cabbarlı küçəsi
Qiymət 360 000 Azn
4000 Azn/m²
- Satış: Yeni tikili
- Ünvan: Caspian Plazanın yanı, Nizami m/s yaxındır.
- Otaq sayı: 3
- Sahəsi: 90 m2
- Mərtəbə: 16/11
- Sənədi: Çıxarış
- İpotekaya yararlıdır
- Təsviri: Qanuni 3 otaqdır. Modern üslubda əla təmir olunub. Tam əşyalı satılır (mebel, paltaryuyan - qabyuyan, 4 kondisioner, tv və s). Qaz su daimidir, 2 s/q var. Binada 24 saat mühafizə və yeraltı parkingi var. Şirkət haqqı 1% (alıcıdan).
--
- Продажа: Новостройка
- Адрес: Находится рядом с Caspian Plaza, вблизи м/с Низами.
- Кол-во ком: 3
- Площадь: 90 m2
- Этаж: 16/11
- Документ: Купчая
- Подходит под ипотеку
- Описание: Родная 3х комнатная квартира. Выполнен супер ремонт в модерн стиле. Продается со всеми вещами (мебель, стиральная - посудомоечная машины, 4 кондиционера, тв и т.д). Газ вода постоянно, есть 2 с/у. В здании 24 часа охрана и подземный паркинг. Услуги фирмы 1% (от покупателя).
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Şəhərin mərkəzi və prestij ərazisində,
"ZABITLƏR BAĞI-nın" tam yaxınlığında
"EVİM RESİDENCE" premium yaşayış kompleksində.
16/4-cü mərtəbəsində Ümumui sahəsi 114 kv/m,
3 otaq POD MAYAK
342000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 8 ci imərtəbəsində sahəsi 51 kv olan 1 otaqlı tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır. İstilik
41000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Terras Park MTK-da, 12/5 mertebesinde, sahesi 102 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) butun ewyasi ile 2 duzelme 3 otaga menzil satilir. Senedi Cixariw. Butun infrastruktur