Köhnə tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 4 otaq, 107 m²
Elan kodu: 224455
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 4
Mərtəbə 2
Mərtəbə sayı 3
Sahə 107 m²
Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov qes.
Qiymət 235 000 Azn
2196 Azn/m²
Sabuncu r-n., Bakixanov qes. 107 nomreli mektebin yaxinliginda, 3/2 mertebesinde stalin layiheli, sahesi 107 kv.m. ela temirli 4 otagli menzil satilir. Geniw heyeti, parkovkasi var, merkez yolun ustundedi. Sened-Cixariw. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова недалеко от 107 школы, в 3/2 этаже сталинского проекта, площадью 107 кв.м.с отпительной системой комби, с отличным ремонтом продается 4 комнатная квартира. Имеется просторный двор с большой парковкой, детской площадкой. Документы-Купчая. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Sabuncu r-n., Bakixanov qes. M.Amirov kuc. 252 nomreli mektebin yaxinliginda 5/5 mertebesinde, sahesi 120 kv.m. leningrad layiheli, yaxsi temirli istilik sistemi kombi 5 otagli menzil satilir. Dam kapital temirlidi.
245000 Azn Nizami rayonu Elşən Süleymanov küçəsində MVD – nin binası, Nazlı şadlıq/s yanındakı 14 mərtəbəli binanın 4- cü mərtəbəsində ümumi sahəsi 64 kvm olan 1 otaqdan 2 otağa düzəlmə mənzil satılır. Qaz , su , işıq daimi ,
170000 Azn Təcili Satılr! Sabunçu Rayonu Bakıxanov qəsəbəsi Arzu Şadlıq Sarayının , İnternat məktəbinin yanında 5 mərtəbəli daş eksperimental layihə binanın 5 ci mərtəbəsində yerləşir Ümumi sahəsi 60 kv/m olan 2 otaq təmirli
118000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Vitamed Klinikaynanin yaxinliginda 9/5 mertebesinde Moskva layiheli, sahesi 55 kv.m., ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) 2 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda.