Köhnə tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 5 otaq, 120 m²
Elan kodu: 224457
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 5
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 5
Sahə 120 m²
Ünvan Bakixanov qes.,M.Amirov kuc.
Qiymət 245 000 Azn
2041 Azn/m²
Sabuncu r-n., Bakixanov qes. M.Amirov kuc. 252 nomreli mektebin yaxinliginda 5/5 mertebesinde, sahesi 120 kv.m. leningrad layiheli, yaxsi temirli istilik sistemi kombi 5 otagli menzil satilir. Dam kapital temirlidi. Suyu, gazi, iwigi daimi. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В Сабунчинском р-не в пос.Бакиханова по ул. М.Амирова рядом с 252 школой в 5/5 этаже, площадью 120 кв.м. ленинградского проекта с хорошим ремонтом с отопительной системйо комби продается 5 комнатная квартира. Крыша капитально отремонтирована. Вся инфраструктура вокруг.Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Ev sıfırdan sökülüb və sıfırdan. Her bir detalı təmir olunub özünə ideal ev axtaran üçün fursetdi. Qiymətdə endirim olunacag
125000 Azn İdeal mənzil.! Təcili satılır.! Bakı şəhəri , Gənclik prospekti , Heydər Əliyev küçəsində yerləşən 4 mərtəbəli köhnə tikilinin 1ci mərtəbəsində , ümumi sahəsi 33 kv/m olan qanuni 1 otaqlı mənzil satılır. Gənclik
125000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., M.Amirov kuc., 5/1 mertebesinde, orta blok, Leningrad layiheli, sahesi 85 kv.m. ela temirli istilik sistemi kombi 3 duzelme 4 otaga menzil satilir. Geniw yawil heyeti, parkovkasi var. Butun
215000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov ges., M.Amirov kuc., 5/1 mertebesinde, Leningrad layiheli, sahesi 85 kv.m., (atrirmasi ile)ela temirli, 2 duzelme 4 otaga (artirmasi ile) qismen ewyalari ile menzil satilir.Evin alti komekci 1