Köhnə tikili Satılır , Sabunçu r., Bakixanov q., 3 otaq, 76 m²
Elan kodu: 186361
Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Bakixanov q.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 5
Mərtəbə sayı 5
Sahə 76 m²
Ünvan Sabuncu r-n.,Bakixanov ges.
Qiymət 135 000 Azn
1776 Azn/m²
Bakıxanov qes 80, 310 saylı mektebe yaxın daw binanin 5/5-ci mertebesi , minsk layiheli, sahesi 76 kv.m, super temirli, temirden sonra yasayıs olmuyub 3 otagli menzil satilir. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim ola biler. Ofis komissiyasi 1 % tewkil edir.
В пос. Бактиханова недалеко от 80-ой и 310-ой школ, в каменном доме минского проекта в 5/5 этаже, площадью 76 кв.м. с супер ремонтом, (после ремонта никто не жил) продается 3 комнатная квартира. Вся инфраструктура вокруг. Реальному покупателю небольшой торг уместен. Офисные комиссионные составляют 1 %.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Elmlər Akademyası İnşaatclar metrosuna yaxın yeni təmirdən cıxıb təmirdən sonra yaşayış olmayıb 2 otaq 3 otaqda düzəlmə 5 mərtəbəli binanın 2 çi mərtəbəsidi
160000 Azn MƏNZİL SAHİBİ OZUMEM (Real aliciya endirim edecem)
! GÖZƏL TƏKLİF – ORTA BLOK, ORTA MƏNZİL !
Xalqlar dostluguna 5 deqiqelik mesafede
Suraxanı rayonu, Yeni Günəşli AB massivində əlverişli yerləşməyə malik 3 otaqlı
160000 Azn Gənclik metrosuna yaxın plana gedən yerdi alıb kirayədə vermək olar yola 50 metr məsafədə 2 otaq 3 otaqda düzəlmə 2 mərtəbəli binanın 2 çi mərtəbəsi ev deməy olarmı əşyalı satlır evin öznə məxsus qatanda var
122000 Azn Təcili Satılr! Sabunçu Rayonu Bakıxanov qəsəbəsi İcra Hakimiyyətinin + 72 nömrəli məktəbin yaxınlığı Yer cəhətdən ideal yerdə yerləşir 9 mərtəbəli kiev layihə binanın 2 ci mərtəbəsində yerləşir, Orta blok. Ümumi sahəsi
310000 Azn Elmlər Akademyası metrosuna piyada 8-10 dəqiqəlik məsafədə 2 otaq 29 kv 5 mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsi isdilik mərkəzdi binada qaz yoxdu