ev temiri

Köhnə tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 5 otaq, 120 m²

Elan kodu: 195529

Kateqoriya Köhnə tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Xətai r. Əhmədli q. Əhmədli m.

Otaq Sayı 5

Mərtəbə 8

Mərtəbə sayı 9

Sahə 120 m²

Ünvan Bakı şəhər Xətai rayon Əhmədli ms Neopl küç

Qiymət 233 000 Azn
1941 Azn/m²

ÇOX TƏCİLİ SATILIR ! QANUNİ 5 OTAQ İPOTEKAYA YARARLI
Bakı şəhər Xətai rayon Əhmədli metrosunun yaxınlığında parka və ukrayna dairəsinə yaxın Neopl küçəsində 9 mərtəbəli leninqrad proyektli binanın 8 ci mərtəbəsində qanuni 5 otaq 120 kvm ölçüdə olan tam təmirli abad məhəllədə Kupçalı İpotekaya tam yararlı mənzil satışa çıxarıldı . Mənzil yerləşmə yerinə uyğun ideal yerdə yerləşir . Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlamaq olar . Şirkət komissiyası 1 % təşkil edir

Şəmistan Bəy (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 06.02.2025

Köhnə tikili Satılır , Xətai r., Əhmədli m., 5 otaq, 120 m²
  • ViP elan et
  • Elanı irəli çək
  • Düzəliş et
  • Sil

Suraxanı r., Yeni Günəşli q.

2 OTAQLI MƏNZİL SATIŞDA.! Suraxanı rayonu Yeni Günəşli V massivində Fatmeyi Zəhra məhcidə yaxın 9 mərtəbəli Leninqrad lahiyəli binanın 8 ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 62 kv.m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır

143000 Azn
Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Toluckanin yaxinliginda 5/5 mertebesinde, sahesi 78 kv.m. Leningrad layiheli ela temirli istilik sistemi kombi 3 otagli butun mebeli ile, perdese ile, lyusr ve meiwet texnikasi ile menzil

195000 Azn
Xətai r., Əhmədli m.

Əhmədli və Xalqlar Dostluğu metrosuna 5-6 dəqiqə Məhəmməd Hadi küçəsi Mərtəbə 9/6, 3 otaqlı, 80 kv.m Orta blok, Zalın qarşısı açıq eyvandır Qaz, su, işıq daimi, Kombi+İsti döşəmə Təmirdən sonra yaşayış

240000 Azn
Yasamal r., Elmlər Akademiyası m.

Şəhərin elit yerlərindən olan Elmlər Akademiyası m/st və universitetlərin yaxınlığı, 53 nömrəli məktəbin yanı, 2/5, 40 kv.m, cənub künc, kiçik atırması olan 1 otaqlı xruşovka layihəli mənzil satılır. Mənzil Hüseyn