ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Araz marketin binasi, 3 otaq, 84 m²

Elan kodu: 165296

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 16

Mərtəbə sayı 18

Sahə 84 m²

Ünvan Xırdalanda Texnikomun yani

Qiymət 115 000 Azn
1369 Azn/m²

Xırdalanda texnikomun yaninda olan 18 mertəbeli binain 16 ci mertəbesinde 84 kv 3 otaq kuxna h/t tam temirli qa zsu işiq daimdiir sənət kupca ipatekayada yararlidir qiymet 115000 azn

Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 29.05.2025

  • Sil

Xırdalan, Tam yasayli bina

Xırdalanda Aff parkda 11 mərtəbeli binain hündür 1 ci mərtəbesinde 46 kv 2 otaq zalstya h/t temirli qaz su işiq daimdiir mətbəx mebeli konbi qalir sənət müqavilə qiymmət 71000 azn

71000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, Mcdonaldsin binası

Xırdalan ş, M.Hüseynzadə küçəsində küç, McDonaldsin binasında 10 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində sahəsi 72 m² olan 2 otaqlı təmirsiz mənzil satılır. Sahəsi geniş olduğundan 3 otağa rahatlıqla çevirmək olar.

113000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclərdə 2 otaq Mənzil satılır

Əla Təklif Qiymətdə Cüzi Endrim olunacaq (Fantastik endrim olmyacaq) Xırdalan Abşeron Gənclər Şəhərciyində 11/4cü mərtəbə 37kv 2otaq Orta səliqəli təmirli mənzil satılır Sənədi KUPCADI Binada Qaz, Su, İşıq

57000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər mənzil satılır

ÇOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI MƏNZİL QİSMƏN ƏŞYALI QAZLI LİFTLİ TƏMİRLİ XIRDALAN ŞƏHƏRİ ABŞERON GƏNCLƏR ŞƏHƏRCİYİ . Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron

95000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, Aaaf Park Yaşayış Kompleksi

Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində yerləşən 7 mərtəbəli binanın 3-cu mərtəbəsində sahəsi 161 m² olan 4 otaqlı əla təmirli mənzil satılır. Mənzil şəxsi yaşayış üçün yüksək keyfiyyətli materiallarla yüksək zövqlə