ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, Aaaf Parkda 2 otağa düzəlmə mənzil, 2 otaq, 48 m²

Elan kodu: 186272

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 3

Mərtəbə sayı 5

Sahə 48 m²

Ünvan AAAF Park Yaşayış kompleksi

Qiymət 59 000 Azn
1229 Azn/m²

Xırdalan şəhəri, AAAF Park Yaşayış kompleksində
XAHİŞ OLUNUR VASİTƏÇİLƏR NARAHAT ETMƏSİNLƏR!

Növ : Yeni Tikili
Mərtəbə sayı : 5
Mərtəbəsi. : 3
Otaq : 2 otağa düzəlmə
Təmir : Təmirli
Sənəd : Müqavilə
Sahə : 48 kv
Qiymət : 59000 AZN

Qeyd 1 : Əşyalı Satılır.

Qeyd 2 : Endirim yalnız mənzilə real baxdıqdan sonra danışıq əsasında müəyyənləşdirilir. Telefonda endirimlə bağlı söhbət aparılmır !

Qeyd 3 : Nağd satışdır. Kredit və ipoteka yoxdur .. Boşuna zəng etməyin !

Mənzilin Kodu 002228

Zəfər (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 02.02.2025

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər şəhərciyi mənzil satılır

KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI. Xırdalan şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində tamtəmirli mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı

65000 Azn
Xırdalan, Xırdalan ş, Aaaf Park Yaşayış Kompleksi

Xırdalan ş, AAAF Park Yaşayış Kompleksində Brend House-nin üstündəki 8 mərtəbəli binanın 8-ci mərtəbəsində sahəsi 76 m² olan qanuni 2 otaqlı super təmirli mənzil satılır. Qanuni mərtəbədir. Lift qalxır. Üstü betondur.

94500 Azn
Xırdalan, Xırdalan Atlas Residence əla təmirli mənzil

XIRDALAN ŞƏHƏRİ BAKI-SUMQAYIT YOLUNUN KƏNARINDA TƏKƏR EVİNİN YANI ATLAS RESİDENCEDƏ. QAZLI LİFTLİ SUPER TƏMİRLİ MƏNZİL. Xırdalan şəhəri Bakı-Sumqayıt yolunun kənarında Təkər Evinin yanında yerləşən Atlas Residencedə