ev temiri

Yeni tikili Satılır , Binəqədi r., Azadlıq Prospekti m., 2 otaq, 85 m²

Elan kodu: 195400

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Bakı

Binəqədi r. 9-cu mikrorayon q. Azadlıq Prospekti m.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 4

Mərtəbə sayı 16

Sahə 85 m²

Ünvan 9cu mkr

Qiymət 192 000 Azn
2258 Azn/m²

9cu mkrda mtkda ev satilir 16/4 temirli qaz kupca var

Eldeniz
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 04.02.2025

  • Sil

Sabunçu r., Bakixanov q.

Sabuncu r-n., Bakixanov qes. Kapital Bankin yaxinliginda, 12/4 mertebesinde, sahesi 52 kv.m. ela temirli, istilik sistemi kombi (isti pol) 1 duzelme 2 otaga menzil satilir. Sened-Cixariw. Butun infrastruktur etrafinda.

158000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu , 7-ci mikrorayon, Union Yaşayış Kompleksində 5 otaqlı mənzil satılır.Umumi sahəsi 325 kvadratdir.Yasayıs sahəsi 213 kvadrat, terras isə 112 kvadratdır.Mənzil tam təmirlı və əşyalı satılır.2 sanuzel

600000 Azn
Abşeron r., Masazır q.

Masazır qəsəbəsi Park Masazır (Viktoriya) yaşayış kompleksində 13 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində sahəsi 84 kv.m.olan təmirli, əşyasız 3 otaqlı bina evi təcili satılır. Qaz, işıq, su lift var.Yaxınlığında Qurtuluş

95000 Azn
Yasamal r., Yeni Yasamal q.

Yeni Yasamalın mərkəzində Yeni tikili 20 mərtəbəli binanın 5ci mərtəbəsində, Bravonun yanı, 2 otaqdan 3 otaga düzəlmə 66.1 kv, orta təmirli mənzil atılır. 2 sanuzeli var, geniş həyəti, qarajı, həyətdə uşaq bağçası,

180000 Azn
Binəqədi r., Dərnəgül m.

Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 3 cü imərtəbəsində sahəsi 64 kv olan 2 otaq stdio tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.