Həyət evləri Satılır , Sabunçu r., Koroğlu m., 4 otaq, 211 m²
Elan kodu: 178003
Kateqoriya Həyət evləri
Satılır
Şəhər Bakı
Sabunçu r. Maştağa q. Koroğlu m.
Otaq Sayı 4
Sahə 211 m²
Ünvan Maştağa qəsəbəsi
Qiymət 110 000 Azn
521 Azn/m²
Sabunçu rayonu, Maştağa qəsəbəsi, Maştağa-Nardaran şossesində, Qaya üstü deyilən ərazidə, Əsas Magistral yoldan 150 metr aralı məsafədə, 6 sot torpaq sahəsinin üzərində tikilmiş, ümumi tikili sahəsi 211 kv/metr olan, 4 otaqlı Bağ Evi Satılır. Yerdən 4 daş kürsülüdür. Həyətin giriş hissəsi tamet daşlarla döşənilib. Həyətində müxtəlif növ bar verən meyvə ağacları, sanitar qovşağı, heyvan saxlamaq üçün tövləsi, əl damı var. Ev: Giriş holl, qonaq otaqı, 3 yataq otaqı, 2 mətbəx və sanitar qovşağından ibarətdir. Qaz, Su, İşıq xəttləri var və daimidir. İstilik sistemi kombidir. Sənəd Paket Kupça (Evində Torpağında Çıxarışı var). Qiymət: 110.000 AZN. Real alıcı ilə qiymətdə razılaşmaq olar
Elanın nömrəsi: A-00147
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
Bilececeri qesebesi DSK yolu 2 otaq 60 kvm 1 sot Qiymet =59000
58999.9 Azn Xəzər rayonu, Binə qəsəbəsi ərazisində, Milli Aviasiya Akademiyası arxasında, məscidin yanında və 121 nömrəli məktəbin arxasında yerləşən həyət evi satışa təqdim olunur. Ev 1.5 sot torpaq sahəsində tikilib, ümumi sahəsi
90000 Azn Masazırda mərkəzi yola yaxın ərazidə 1.2 sotda tikilmiş 3 otaqlı 75 kv olan temirli ev satılır torpağında evinde senedi kupcası var
71900 Azn Pirallahı qəsəbəsinin mərkəzində magistral yolun üstündə 9 sot torpağı olan daş hasarlı 4 otaqlı 155 kv metr həyət evi satılır. Qaz, işıq, su, internet daimidir. Həyətdə ayrı olaraq tam təmirli 1 otaq və həmçinin
130000 Azn Suraxani r-n., Suraxani qes., Dogum Evin yaxinliginda, 1 sotun ustunde, sahesi 60 kv.m., yaswi temirli, seligeli, 3 otagli heyet evi satilir. Sened-Cixariw eve. Butun infrastruktur etrafinda. Real muwteriye cuzi endirim