ev temiri

Yeni tikili Satılır , Xırdalan, 3 otaqlı Mənzil satışda, 3 otaq, 103 m²

Elan kodu: 213902

Kateqoriya Yeni tikili
Satılır

Şəhər Xırdalan

Otaq Sayı 3

Mərtəbə 9

Mərtəbə sayı 13

Sahə 103 m²

Ünvan Qalubiyə kucəsi

Qiymət 175 000 Azn
1699 Azn/m²

Təzə Bazarın H.Ə.parkına 2 saylı Orta Məktəbə yaxın super təmirli 103 kv 3 otaga duzəlmə nənzil satışa cıxdı Əşyalı real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq

Elcin (Bütün Elanları)
0503713XXXnömrəni göstər

Tarix: 12.05.2026

  • Sil

Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclərdə 2 otaq Mənzil satılır

Əla Təklif Qiymətdə Cüzi Endrim olunacaq (Fantastik endrim olmyacaq) Xırdalan Abşeron Gənclər Şəhərciyində 11/4cü mərtəbə 37kv 2otaq Orta səliqəli təmirli mənzil satılır Sənədi KUPCADI Binada Qaz, Su, İşıq

57000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər kupçalı mənzil

ÜSTÜ BETON MONALİT YAŞAYIŞ SAHƏSİ QANUNİ MƏNZİL LİFT QAPIYA QƏDƏR QALXIR KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ Xırdalan Şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər

84900 Azn
Xırdalan, 2 otaqlı Mənzil satışda

Aaaf parkda 2 _ otaqlı Mənzil satışda Əşyalı real Alıcı zəng eləsin qiymət razılıgı olacaq

103000 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər 50 kvm kupça əşyalı

ÇOOOOOX TƏCİLİ SATILIR ÜSTÜ BETON MONALİT KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ ƏŞYALI SATILIR . Xırdalan şəhəri Bakı - Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər şəhərciyində

69900 Azn
Xırdalan, Xırdalan Abşeron Gənclər kupçalı mənzil

ÇOOOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI İPOTEKAYA YARARLI QAZLI LİFTLİ YAŞAYIŞLI TAMTƏMİRLİ ƏŞYALI SATILIR. Xırdalan şəhəri Bakı Sumqayıt yolunun kənarında Riyad ticarət mərkəzi ilə üzbəüz yerləşən Abşeron Gənclər Şəhərciyində