Yeni tikili Satılır , Suraxanı r., Xalqlar Dostluğu m., 3 otaq, 103 m²
Elan kodu: 173664
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Suraxanı r. Yeni Günəşli q. Xalqlar Dostluğu m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 15
Mərtəbə sayı 16
Sahə 103 m²
Ünvan Suraxanı rayonu Yeni Günəşli qəsəbəsi
Qiymət 103 000 Azn
1000 Azn/m²
Yeni Günəşli qəsəbəsində şok qiymətə əla təmirli mənzil satılır. 103 kvm əla təmirli 3 otaqlı mənzil 103000 aznə təcili satılır. Sənəd müqavilədir. 16 mərtəbəli binanın 15-ci mərtəbəsində yerləşir. Ətraflı məlumat üçün zəng edin.
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
GÖL PANORAMALI MƏNZİL AXTARANLAR ÜÇÜN İDEAL TƏKLİF. TƏCİLİ SATILIR.!
Yasamal rayonu, Müstəqillik küçəsi, Asan Xidmətin arxası, Kristal Abşeron yaşayış kompleksinin inşa etdiyi Park Yasamal layihəsi, yeni tikili 14
172000 Azn Sabuncu r-n., Koroglu Metronun yaxininda Bakixanov Rezidencin binasinda 12/7 mertebesinde, sahesi 75 kv.m. istilik sistemi lombi (isti pol) super temirli 2 otagli menzil butun ewyasi ile satilir. Senedi-Cixariw. Butun
245000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış komleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində sahəsi 51kv olan 1 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
32000 Azn ÇOOOX TƏCİLİ SATILIR KUPÇALI QAZLI TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR MASAZIR DAİRƏSİ MASAZIRIN GİRİŞİNDƏ Masazırın girişində Masazır dairəsinə yaxın qismən əşyalı tamtəmirli mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil
65000 Azn MÖHTƏŞƏM MƏNZİL ! ƏLA QİYMƏT!
Bakı ş, Xətai r., Neapol dairəsinin yaxınlığında yerləşən yeni tikili 13 mərtəbəli binanın 9-cu mərtəbəsində yerləşən, ümumi sahəsi 136 kv olan, 3 otaqdan 4 otağa düzəlmə, TAM TƏMİRLİ
304000 Azn Daşinmaz əmlak Map MMC məxsus yeni tikili 12 mərtəbəli binanın 11cü mərtəbəsində yerləşir Əmlakın 123 kv.m dir Su Qaz İşıq Hamisi qaydasindadir Padmayak evdir Ecemi metrosuna yerlesir geniş işiqli otaqlar sakit ve rahat