Yeni tikili Satılır , Abşeron r., 20 Yanvar m., 3 otaq, 106 m²
Elan kodu: 168387
Kateqoriya Yeni tikili
Satılır
Şəhər Bakı
Abşeron r. Masazır q. 20 Yanvar m.
Otaq Sayı 3
Mərtəbə 12
Mərtəbə sayı 13
Sahə 106 m²
Ünvan Masazır qəsəbəsi Ağaxan Abdullayev küçəsi
Qiymət 120 000 Azn
1132 Azn/m²
MASAZIR PARK MASAZIR YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ. QAZLI LİFTLİ SUPER TƏMİRLİ MƏNZİL. Masazırın ən sakit ideal komplekslərindən biri Masazır Park Masazır yaşayış kompleksində super təmirli mənzil satılır qanuni 3 otaqlı mənzil hamam sanitar qovşağı mətbəx yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir 2liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var infrastruktur baxımından çox əlverişli ideal bir yerdə yerləşir hər DUZ GÖLÜNƏ PONARAMALI MƏNZİL. 13/12 mərtəbəsində sahəsi 106 kvadratmetr 3 otaqlı mənzil
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın
- ViP elan et
- Elanı irəli çək
8 Noyabr prospekt. Premium Binada 3 otaq Temirsiz Menzil satilir. 19 Mertebenin 12 ci mertebesi. Sahe=125 kv. Binada 3 Sürətli lift həmçinin 3 Mərtəbə Yeraltı Parking mövcuddur. Qiymətin də Endirim olunacaq. Firma haqqı
270000 Azn Binəqədi rayonu Dərnəgül metrosu yaxınlığında West Town yaşayış kompleksində, Yeni tikili 16 mərtəbəli binanın 5 mərtəbəsində sahəsi 107 kv olan 3 otaq qanuni tam təmirli mənzil yalnız kredit şərtləri ilə satılır.
56000 Azn 56.000 AZN ilkin ödəniş.Binəqədi rayonu Cəfər Xandan küçəsi , 7-ci Mikrarayon , Dərnəgül metrosunun tam çıxışında inşa edilmiş West Town yaşayış kompleksində yeni tikilidə sərfəli şərtlərlə mənzil sahibi olmaq imkanı
56000 Azn Sabuncu r-n., Bakixanov qes., Tolkuckanin yaxinliginda 13/9 mertebesinde, sahesi 126 kv.m., super temirli, istilik sistemi kombi butun ewyasi ile 3 otagli menzil satilir. Senedi-Cixariw.Butun infrastrukturun icindedi.