ev temiri

Yeni tikili Kirayə Verilir , Yasamal r., Elmlər Akademiyası m., 2 otaq, 110 m²

Elan kodu: 156176

Kateqoriya Yeni tikili
Kirayə Verilir

Şəhər Bakı

Yasamal r. Elmlər Akademiyası m.

Otaq Sayı 2

Mərtəbə 4

Mərtəbə sayı 14

Sahə 110 m²

Ünvan mətbuat pr.

Qiymət 850 Azn / Ay

BDU yaxınlığında 2 geniş otaqlı mənzil kirayə verilir.

- 2 otaq
- 110 kvm
- 4/14 mərtəbə

"Elmlər Akademiyası" metrostansiyası yanında yerləşən Bakı Dövlət Universiteti yaxınlığında 2 geniş otaqlı mənzil kirayə verilir. Mənzil universitetə cəmi 320 metr məsafədə yerləşən 14 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində yerləşir, 110 kvm ərazini əhatə edir. Həmçinin mənzil tam əşyalı olmaqla bərabər 2 tualeti də mövcuddur.

Aylıq kirayə haqqı: 850 Azn (komendant daxil)

Müştərilər üçün xidmət haqqı: 20%

Ətraflı məlumat üçün zəng edin.

Vüsal bəy (Bütün Elanları)
Bu elanın vaxtı bitib. Oxşar elanlara baxın

Tarix: 17.09.2023

  • Sil

Xətai r., Xətai m.

Hər kəsə salam, ev yeni tam təmir olunub, hər bir əşyası var, metroya 5 dəqiqəlik məsafədədir, şəhərin mərkəzinə çox yaxındır. Həyətində geniş parkı, şlaqbaumlu maşın dayanacağı, yaxınlığında məktəb, lisey, bağça və həm

780 Azn / Ay
Yasamal r., İnşaatçılar m.

iki otaqll manzil uzun mudata kira verilir qaz su islq internet lift dayimi vardlr vasitcanin xidmat haql 30% fayizdir

600 Azn / Ay
Yasamal r., İnşaatçılar m.

Yasamal rayonu, Esed Ehmedov kuc.28 N ünvanında yerleshen yeni tikili binanin 2ci mertebesinde 2 otaqli menzil kiraye verilir. Menzilde her bir sherait var. Istilik sistemi kombidir. Kombi yenidir. Qish rejiminde bütün

600 Azn / Ay
Nərimanov r., Nəriman Nərimanov m.

WhatsApp aktiv.Nerimanov rayonu, 82 nömreli mektebin arxası, Şelale MTK, 18 mertebeli yeni bina evinin, 11 inci mertebesi, 1 otaqdan 2 otaga düzelmiş, Metbex studiya (Metbex zalnan bitişik) Tam şeraitli 24 saat qaz su

570 Azn / Ay
Xətai r., Xətai m.

Mənzil təcilidi bu qiymətə . Müştəriyə sərfəli , xətai ərazisinin kira qiymətləri məlum məsələdi , əlavə makler ödənişi olmadan birbaşa kira. Mənzil – xətai metrosu yanında , ağ şəhər bulvarı , cresent mall , port baku

800 Azn / Ay
Yasamal r., Elmlər Akademiyası m.

11/17 mərtəbə 3 otaqlı yeni tikili 105 m² Elmlər Akademiyası ərazisində yerləşən tam təmirli mənzil kirayə verilir döşəmə parket dəhliz isti pol 2 sanitar qovşağı 2 eyvan dayanacağa və metroya yaxın 53 nömrəli məktəbə

950 Azn / Ay
Xətai r., Əhmədli m.

İki otaqlı həyat kirayə verlir içi tam əşyaldır yola yaxındır əhmədli metrosunan 15dəqqiyə maşrutnan catrsan asdanoqay yaxıdır internet var

380 Azn / Ay
Xətai r., Xətai m.

Xətai m. / Bakı Əyləncə Mərkəzinin yanı Şəhərin ən prestijli və əlverişli ərazilərindən birində, mərkəzə və metroya çox yaxın mənzil kirayə verilir! Otaq sayı: 3 otaq Sahə: 100 kv.m Təminat: Tam əşyalı (bütün

1000 Azn / Ay
Nərimanov r., Nəriman Nərimanov m.